Tekst alternatywny

Otwarcie Klubu Gazety Polskiej w Koninie

Dnia 5.01.2016 o godz.15-ej w Koninie odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Gazety Polskiej im. M. i L. Kaczyńskich. Pani Senator Margareta Budner nasz Honorowy Członek Klubu niestety ze względu na posiedzenia w Senacie nie mogła być z nami. Dzwoniła i przekazywała nam życzenia, ale Alfred Budner ojciec Pani Senator i również członek naszego klubu uczestniczył w otwarciu.

Ustalono spotkania w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca o godz. 17 ej w biurze pani Senator ul.Kramowa.

Atmosfera była bardzo sympatyczna, rozmawiano na tematy planów i działalności Klubu. Bierzemy czynny udział w akcji GP o wysyłaniu drukowanych artykułów o tym, że demokracja w Polsce nie jest zagrożona.

Klub „Gazety Polskiej” w Koninie

Konin Logo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress