Tekst alternatywny

Padną ważne pytania

Takie tam… deliberacje…

Padną ważne pytania

Zbliża się kolejny zjazd klubów „Gazety Polskiej”. Kluby „GP” to od lat największa w Polsce organizacja pozarządowa, w której codziennie działa kilkanaście tysięcy patriotów. Znamienne: żadna partia w Polsce nie ma tylu członków. Doceniają to ci, którzy obecnie decydują o losach Polski. Pamiętają, że mieli wsparcie klubowiczów, kiedy triumfowała koalicja PO-PSL, i dzisiaj, kiedy mają historyczną szansę na wyrwanie Polski z rąk ludzi, którzy doprowadzili kraj do degradacji gospodarczej i politycznej. Zostali zaproszeni na zjazd i przyjęli to zaproszenie. Dyskusja będzie gorąca, ponieważ są do załatwienia sprawy, które według wielu stawiających dobro Polski na pierwszym miejscu powinny być priorytetem dla rządu. Członków naszych klubów nie interesuje to, że nie należy rozpoczynać jednocześnie wojny na wielu frontach, bo opór wszelkich zaprzańców mających poparcie w mediach i na europejskich salonach jest ogromny. Naszych klubowiczów interesują szybkie zmiany, które wykluczą z życia publicznego ludzi, dla których polskość to nienormalność. Trzeba będzie wiele spraw wyjaśnić, wytłumaczyć, ponieważ akurat nam należy się to w pierwszej kolejności.

Ryszard Kapuściński

Ryszard_Kapuscinsk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress