Tekst alternatywny

Podziękowanie dla członków Klubów „Gazety Polskiej”

Podziękowanie dla członków Klubów „Gazety Polskiej”

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

Zwycięstwo prezydenta Andrzeja Dudy to wielki sukces ponad 10 milionów Polaków którzy pragną Polski suwerennej, bogatej i bezpiecznej. To Wasz sukces, sukces tysięcy członków klubów „Gazety Polskiej”, którzy swój czas i pieniądze w ostatnich miesiącach kampanii wyborczej poświęcili marzeniom o Polsce, w której Wy i Wasze dzieci będą się czuli jak w rodzinnym domu. Dlatego nie zważając na zmęczenie od początku kampanii wyborczej pracowaliście Państwo wierząc w zwycięstwo prezydenta Andrzeja Dudy. Powiesiliście tysiące banerów, rozdaliście setki tysięcy ulotek, uczestniczyliście z banerami klubowymi we wszystkich spotkaniach i wiecach popierających Waszego kandydata, pracowaliście w komisjach wyborczych. Jednak najbardziej spektakularną akcją jaką przeprowadziliście było rozdanie dwóch pierwszych wydań „Ekspresu Wieczornego” w ilości ponad 1,5 miliona egzemplarzy. Taką akcję logistyczną mogli przeprowadzić tylko członkowie klubów „Gazety Polskiej”.

Tę pracę i zaangażowanie docenił prezydent Andrzej Duda, który podziękował Państwu, podziękował członkom prawie 500. klubów „Gazety Polskiej” rozsianych po całym świecie: „Serdeczne dziękuję Klubom >>Gazety Polskiej<<.  Otrzymałem od Was wielkie wsparcie. Towarzyszyliście mi podczas całej kampanii. Od pierwszej do ostatniej chwili. Byliście i w Waszyngtonie i w Skoczowie. Pełni energii i entuzjazmu. Na Was zawsze można liczyć. Niech żyje Polska!”.

Podziękował Państwu redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz: „Wśród tych, którym należy mocno pogratulować jest Jarosław Kaczyński. To jego ósme zwycięstwo z rzędu. Żaden polski przywódca tylu zwycięstw z rzędu nie odniósł. Są ludzie, którym należy szczególnie podziękować, nawet jeśli nie zrobi tego nikt inny. To są Kluby Gazety Polskiej – 1,5 miliona rozdanych gazet >>Expressu Wieczornego<< w tydzień, obecność niemal na każdym spotkaniu Andrzeja Dudy, ogromna akcja mobilizacyjna, która dała setki tysięcy dodatkowych głosów. To wszystko było widoczne, zauważalne, bez tego nie byłoby zwycięstwa”.

Ja również dołączam się do tych podziękowań. Dziękuję za to, że nigdy nie zawiedliście, że zawsze można na Was polegać, że jesteście tacy wspaniali! Że jesteście!

Pani Ewa Wójcik dziękuje za Wasze zaangażowanie, za wszystkie otrzymane relacje i zdjęcia które mogła zamieścić na stronie klubowej, za setki telefonów i rozmów podczas których ustalaliście plan pracy. Za to wszystko dziękuje!

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego dla Was i dla naszej Ojczyzny – Polski!

Ryszard Kapuściński

Kapuscinski big

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress