Tekst alternatywny

Pomoc Klubu „GP” Berlin Brandenburg napadniętej Ukrainie-pani Marina Bondas

Pani Marina Bondas utalentowana ukraińska artystka – gra na skrzypcach, na stałe mieszkająca w Berlinie, bardzo angażuje się w różnorodne przedsięwzięcia wspomagające napadniętą przez zbirów Putina, Ukrainę.

Pani Marina przybyła z delegacją Majdanu pod pomnik Żołnierza Polskiego w dniu 1 września 2014 roku w 75-rocznicę napaści barbarzyńców niemieckich-hitlerowskich na zdradzoną przez Francję i Anglię, Polskę. Także ta sama delegacja Ukraińców wspólnie z członkami KGP z Berlina demonstrowała przed ambasadą FR w Berlinie w dniu 17 września 2014,w 75-rocznicę wbicia noża w plecy przez zbirów Stalina, krwawiącej i broniącej się armii polskiej przed najeźdźcami, hordami nazistowskimi.

„Leżysz mi na sercu –rok po Majdanie. Koncert, odczyt, wystawa.”

„Du lagst mir auf dem Herzen – Ein Jahr nach dem Maidan. Konzert, Lesung und Ausstellung”.

21.lutego 2015 roku w kościele przy placu Zionkirche w Berlinie odbył się wspaniały koncert pani Mariny Bondas upamiętniający wszystkich poległych na kijowskim Majdanie oraz w obronie Ukrainy przed terrorystami Putina.Tak jak od 17.09.1939 roku sowieccy siepacze grabili i mordowali obywateli II Rzeczpospolitej w tym Ukraińców tak i teraz potomkowie zbrodniarzy sowieckich czynią to samo w Donbasie. Kiedy skończy się to putinowskie szaleństwo???

Na koncert przybyły rzesze gości, nie zabrakło członków Kluby „GP” Berlin Brandenburg z Berlina. Gościem honorowym był ambasador Ukrainy pan Andrij Melnyk.

Delegacja Majdanu uczestniczyła w uroczystościach obchodów 70 rocznicy zakończenia II wojny światowej w Berlinie.

Klubu „GP” Berlin Brandenburg

wideo: Heart for Ukraine

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress