20 stycznia 2021 roku oficjalnie wystartował portal Albicla.com, w którym konto może założyć każdy internauta ceniący sobie wolność słowa. Jest to forum dyskusyjne, pozbawione cenzury praktykowanej przez światowych gigantów społecznościowych. Co przyświeca Albicli? Pierwsze hasła: „Let AlBiCla – Let All Be Clear” – co w języku angielskim oznacza „Postawmy sprawę jasno”. Drugą maksymą przyświecającą twórcom serwisu jest: „ABC – A Better Choice” – „lepszy wybór”.

Zasięgi serwisiu Albicla.com ciągle rosną!

Codziennie do nowego serwisu społecznościowego Albicla.com dołączaja nowi użytkownicy, a wśród nich – znane osoby życia publicznego, politycy oraz dziennikarze. Pojawiły się także konta ministerstw – dziś do Albicli dołączyło Ministerstwo Edukacji i Nauki, którym zarządza minister Przemysław Czarnek.

W serwisie Albicla.com jest już 50 tysięcy aktywnych użytkowników. Ciągle napływają kolejni – w rejestracji jest obecnie 130 tysięcy użytkowników.  Można więc się spodziewać, że społeczność Albicla.com w najbliższych dniach po raz kolejny znacząco wzrośnie!


W telefonach komórkowych można już stworzyć skrót do Albicla.com, co znacznie ułatwi mobilną aktywność na naszym portalu społecznościowym.

skrót