Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 05.08.2019 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 05.08.2019 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 05.08.2019 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-5082019-r/

Gośćmi byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o pozwie sądowym prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego, któremu nie spodobała się wypowiedź red. Sakiewicza w sprawie wydarzeń w Białymstoku i o oświadczeniu Centrum Monitorowania Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w którym możemy przeczytać, że decyzja Empiku o wstrzymaniu dystrybucji GP „łamie fundamentalną w ustroju demokratycznym zasadę wolności słowa”.

– senator Bogdan Pęk, rozmowa m.in.  o koalicjach przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, o prezydencie Gdańska Aleksandrze Dulkiewicz, która zapowiedziała, że podczas obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej przewiduje m.in. radosny pochód, koncert, tańce oraz „wspólnie świętowanie” z delegacją niemiecką i o agresji względem wiernych, księży, miejsc czy świętych symboli w Polsce.

Maciej Rusiński, koordynator Klubów „Gazety Polskiej” w USA i Kanadzie, rozmowa m.in. o książce Jacka Fairweathera brytyjskiego pisarza i dziennikarza o Rotmistrzu Pileckim, pt. „Ochotnik”, która jest już komentowana w Stanach Zjednoczonych, o tym, że w Stanach Zjednoczonych zaczęła się przebijać prawda o Powstaniu Warszawskim i o zbliżającej się wizycie prezydenta Donalda Trumpa w Polsce?

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/

Kolejna audycja już 12 sierpnia o godz. 20.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio_2019_08_05a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress