Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 09.12.2019 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 09.12.2019 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 09.12.2019 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-10122019-r/

Gośćmi programu byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o szczycie NATO w Londynie na którym skrytykowano agresywne działania Rosji: „Agresywne działania Rosji stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa euroatlantyckiego”, o decyzji wicepremiera Piotra Glińskiego, który poinformował, że jest decyzja o konkursie na Pomnik Bitwy Warszawskiej.

– Ryszard Majdzik, rozmowa m.in. o 38. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, o wygaszeniu wielkiego pieca w Hucie Sendzimira i powolnej likwidacji polskiego hutnictwa, oraz o pierwszych tygodniach pracy nowego rządu z premierem Mateuszem Morawieckim na czele.

– Zbigniew Stefanik, korespondent polskich mediów we Francji, rozmowa m.in. o protestach we Francji i bezterminowym strajku generalnym i o inicjatywie utworzenia specjalnej instytucji, która będzie nadzorowała i koordynowała działania policji i żandarmerii w kwestii zwalczania czynów o charakterze rasistowskim, czy wymierzonych w jakąś grupę wyznaniową, oraz ścigania autorów przestępstw o charakterze rasistowskim, antysemickim, antymuzułmańskim etc.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/

Kolejna audycja już 16 grudnia o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio2019.12.09a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress