Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 10.02.2020 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 10.02.2020 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 10.02.2020 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-10032020-r/

Gośćmi programu byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o wizycie prezydenta Francji Emmanuela Macron w Polsce, o reformie sądów i o zawieszonym  przez Izbę Dyscyplinarną Sądu Najwyższego Pawle Juszczyszynie.

– Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty, rozmowa m.in. o piśmie Adama Bodnara, Rzecznika Praw Obywatelskich, które skierował do Ministra Edukacji Narodowej pismo, w którym podważa konstytucyjne prawo rodziców do wychowania dzieci w zgodzie z własnymi przekonaniami, o programie edukacyjnym „Zdrovve Love” finansowanym przez władze Gdańska, o haniebnych personalnych atakach na kurator Barbarę Nowak ze strony np. „Gazety Wyborczej” i o książce prof. Andrzeja Jarczewskiego, który twierdzi, że: „dobrowolne kontakty seksualne dorosłych z dziećmi powyżej 9 lat powinny być normą”, a „pedofilią nazywać jedynie kontakty seks. z dziećmi 0-3, powyżej nie.”

– Zbigniew Stefanik, korespondent polskich mediów we Francji, rozmowa m.in. o wizycie prezydenta Francji Emmanuela Macron w Polsce i o problemach finansowych przewodniczącej Frontu Narodowego we Francji Marine Le Pen z rosyjskimi bankami.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

Kolejna audycja już 17 lutego o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio 2020.02.10a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress