Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 16.12.2019 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 16.12.2019 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 16.12.2019 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-16122019-r/

Gośćmi programu byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o skandalicznym orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Warszawie dotyczącego powództwa 38 sędziów przeciwko redaktorowi naczelnemu „Gazety Polskiej” Tomaszowi Sakiewiczowi w przedmiocie sprostowania autoryzowanego wywiadu premiera Mateusza Morawieckiego i o wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy, który powiedział o sądach: „Tam ten stary układ się bardzo dobrze trzyma, nie chce pozwolić sobie na to, by zabrać im przywileje i władzę nad ludźmi, do której doszli. (…)Ale muszą zrozumieć, że(…) to nie obywatel jest dla sądu, ale sąd jest dla obywatela.”

– Tomasz Małodobry, Prezes Fundacji Rozwoju Centrum Macierz Polonii, rozmowa m.in. o samorozwiązaniu się  parlamentu Izraela i o nowych wyborach w marcu 2020 roku i zarzutach prokuratora generalnego Izraela wobec premiera Benjamina Netanjahu dotyczących korupcji, nadużycia zaufania i defraudacji.

– Sławomir Wróbel, prezes organizacji polonijnej „Great Poland” w Londynie, rozmowa m.in. o przedterminowych wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii i zwycięstwie premiera Borisa Johnsona

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/

Kolejna audycja już 23 grudnia o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio_16.12.2019

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress