Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 20.01.2020 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 20.01.2020 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 20.01.2020 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-21012020-r/

Gośćmi programu byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o wyborze na Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej” Abp. Marka Jędraszewskiego, o zmianie na stanowisku premiera Rosji Dmitrija Miedwiediewa, którego zastąpił Michaił Miszustin, dotychczasowy szef Federalnej Służby Podatkowej i o nowych informacjach dotyczących marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.

– Tomasz Małodobry, Prezes Fundacji Rozwoju Centrum Macierz Polonii były dyrektor wykonawczy Muzeum Pamięci Żydowskiej w Krakowie, rozmowa m.in. o V Światowym Forum Holokaustu w którym nie będzie uczestniczył prezydent Andrzej Duda, o stanowisku Forum Żydów Polskich w którym można przeczytać, że w Jerozolimie będą przemawiać reprezentanci państw, które podpisały pakt Ribbentrop-Mołotow (Niemcy, Rosja), główni sprawcy Zagłady (Niemcy) i ci, którzy ochoczo wydali Żydów Niemcom na zagazowanie w Auschwitz (Francja).

– Zbigniew Stefanik, korespondent polskich mediów we Francji, rozmowa m.in. o brutalnej interwencji francuskiej żandarmerii wobec prawników, którzy są wypychani z  hallu sądu apelacyjnego, jednego z budynków w obrębie Pałacu Sprawiedliwości w Paryżu i o protestach Francuzów sprzeciwiających się reformie emerytalnej.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

Kolejna audycja już 27 stycznia o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio 2020.01.20a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress