Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 20.04.2020 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 20.04.2020 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 20.04.2020 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-20042020/

Gośćmi programu byli:

–  red. nacz. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o wywiadzie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim jaki ukazał się w „Gazecie Polskiej” i o wypowiedzi w Parlamencie Europejskim szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen.

– senator Bogdan Pęk, rozmowa m.in. o opozycji, która neguje termin majowych wyborów prezydenckich, o „Tarczy antykryzysowej” i nowych kontrowersyjnych opiniach specjalistów dotyczących koronawirusa.

– Tadeusz Antoniak, przewodniczący Klubu „GP” w Filadelfii i przewodniczący Komitetu Obchodów Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej w Filadelfii, rozmowa o Centralnych Obchodach 10. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej w USA i sytuacji w USA w związku z panująca pandemią koronawirusa.

– dr Ryszard Dzierzba, przewodniczący Klubu „GP” w Sydney i przewodniczący Federacji Polskich Organizacji w Nowej Południowej Walii w Australii, rozmowa m.in. o sytuacji w Australii podczas pandemii koronawirusa, o skandalu gdy okazało się, że były oficer chińskiej armii, Kuang Yuanping, który prowadzi szereg organizacji wspieranych przez Partię Komunistyczną Chin w Sydney i Melbourne jest odpowiedzialny za eksport olbrzymich ilości artykułów medycznych do Wuhan, tuż przed wybuchem pandemii w Australii i o statku wycieczkowym Ruby Princess, który przybił do Sydney w marcu, a pasażerowie zostali odprawieni bez jakichkolwiek kontroli i rozjechali się po Australii i świecie zarażając innych.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

Kolejna audycja już 27 kwietnia o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio 2020.04.20

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress