Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 23.07.2018 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 23.07.2018 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 23.07.2018 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-23072018-r/

Gośćmi byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, 

– red. Tomasz Sakiewicz, rozmowa o nowelizacji ustaw m. in. o Sądzie Najwyższym, ustroju sądów, Krajowej Radzie Sądownictwa i o prokuraturze, o posłach którzy przemycili w bagażniku samochodu na teren sejmu dwóch przedstawicieli tzw. Obywateli RP. O artykule w Gazecie Wyborczej w którym zaatakowano Teresę Karcyusz-Furmanik,  która z poparciem Klubów Gazety Polskiej została wybrana do nowej Krajowej Rady Sądownictwa.

– Senator Bogdan Pęk, m. in. o  konferencji prasowej w niemieckim Karlsruhe pierwszej prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf i o prezesie Sądu Najwyższego Józefie Iwulskim, którego ojciec i matka byli w Milicji Obywatelskiej, żona w Służbie Bezpieczeństwa, on sam w Wojskowej Służbie Wewnętrznej. I o kompromitującej historii PSL-u i SLD.

– Prof. Małgorzatą Żak – scenograf i wykładowca Królewskiej Wyższej Szkoły Sztuk Dramatycznych w Madrycie, przewodnicząca Klubu „Gazety Polskiej” w Madrycie. Rozmowa dotyczyła decyzji nowego premiera Hiszpanii  Pedro Sancheza, który dąży do wprowadzenia obowiązkowego systemu kwot uchodźców rozdzielanych między krajami członkowskimi. I czym to się skończy dla Hiszpanii. O dużym wydarzeniu kulturalnym w Madrycie promującym polską sztukę.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/

Kolejna audycja już 30 lipca o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio2018.07.23a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress