Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 24.02.2020 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 24.02.2020 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 24.02.2020 r.:

https://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-24022020-r/

Gośćmi programu byli:

Beata Dróżdż, przewodnicząca Klubu „GP” w Piotrkowie Trybunalskim, rozmowa m.in. o Gali „Człowieka Roku Gazety Polskiej” podczas której wręczono nagrody w trzech kategoriach: Człowieka Roku Gazety Polskiej, której laureatem został prezes PiS Jarosław Kaczyński, nagrody miesięcznika “Nowe Państwo” im. św. Grzegorza I Wielkiego, której laureatami zostali:  Edward Mosberg oraz śp. Kornel Morawiecki oraz nagrody Klubów „Gazety Polskiej”, której laureatem został arcybiskup Marek Jędraszewski i o manifestacji w obronie zmian w wymiarze sprawiedliwości przed Trybunałem Konstytucyjnym.

– Ryszard Majdzik, rozmowa m.in. o zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa przez KOD i posła Marka Sowę z art. 196 k.k., który to  artykuł mówi o karze za obrażanie uczuć religijnych, o taśmach z rozmowy Jana Kulczyka z Leszkiem Millerem w 2013 r. z których wynika, że Lech Wałęsa został przywieziony na strajk do Stoczni Gdańskiej i o wyborach prezydenckich i szansach prezydenta Andrzeja Dudy.

– Zbigniew Stefanik, korespondent polskich mediów we Francji, rozmowa m.in. o zapowiedziach prezydenta Emmanuela Macrona reformy nauczania języków i kultury kraju pochodzenia dla dzieci z rodzin imigranckich (ELCO), o sex aferze z udziałem ważnego polityka we Francji i o dymisji zarządu Akademii Cezara, przyznającej prestiżowe francuskie nagrody filmowe, który podał się do dymisji z powodu kontrowersji wokół ogłoszenia 12. nominacji dla filmu Romana Polańskiego „Oficer i szpieg”.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

Kolejna audycja już 2 marca o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio-2020.02.24a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress