Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 28.10.2019 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 28.10.2019 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 28.10.2019 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-28102019-r/

Gośćmi programu byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, m.in. rozmowa o zachowaniu sędziego Dariusza Pirogowicza, który śmiał się w trakcie uzasadnienia wyroku sądu, który uchylił decyzję komisji weryfikacyjnej ws. nieruchomości przy ul. Nabielaka 9 i o imprezie na cześć Jerzego Urbana 35 lat po zamordowaniu bł. księdza Jerzego Popiełuszki.

– Jacek Smagowicz, uczestnik wydarzeń Marca 1968 w Krakowie, wielokrotnie skazany i internowany za swoją działalność antykomunistyczną, od 1980 działacz NSZZ ”Solidarność”

– Stanisław Markowski, fotograf, dokumentalista, a także pieśniarz i kompozytor, m.in. rozmowa o 35. rocznicy śmierci kapelana „Solidarności” bł. ks. Jerzego Popiełuszki, o imprezie na cześć Jerzego Urbana i o hałaśliwej dyskotece jaką środowiska LGBT urządziły pod słynnym oknem papieskim w 41. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża.

– Zbigniew Stefanik, korespondent polskich mediów we Francji, m.in. rozmowa o działającym we Francji ugrupowaniu muzułmanów o nazwie Unia Demokratyczna Muzułmanów Francuskich, które wystawiło ogólnokrajowe listy kandydatów do tegorocznych wyborów samorządowych, o szczycie Rosja-Afryka w Soczi, który współprzewodniczyli prezydenci Rosji i Egiptu, oraz o blokowaniu przez Francję wejście do Unii Europejskiej Albanii i Macedonii Północnej.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/

Kolejna audycja już 4 listopada o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio_2019_10_28a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress