Tekst alternatywny

#PoStroniePolski. Mocne wystąpienie Majdzika: Rośniemy w siłę i potęgę. Tego nam nie wolno zaprzepaścić!


– Rośniemy w siłę i potęgę. Tego nam nie wolno zaprzepaścić! Nie wolno nam odebrać rządu demokratycznego i wolnego, który pomaga Polakom i Polsce! – mówił działacz opozycji antykomunistycznej Ryszard Majdzik podczas manifestacji #PoStroniePolski.

Dzisiaj o godzinie 12 pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie przy Al. Szucha rozpoczęła się manifestacja organizowana przez Kluby „Gazety Polskiej” pod hasłem „Po stronie Polski”.

Ryszard Majdzik na początku swojego wystąpienia przywitał wszystkich, którzy przybyli na manifestacje. – Moi kochani, rodacy, katolicy, broniąc tożsamości narodowej, suwerenności Polski, po to tu jesteśmy, żeby bronić Trybunału Konstytucyjnego, Izby Dyscyplinarnej. Tu jest Polska! Tu zawsze ona była i będzie! – podkreślił.

Obowiązek dla Polaka 

– Spada na nas wszystkich obowiązek tłumaczenia młodym Polakom, żeby nie słuchała ogłupiających audycji TVN-u. Polska jest jedna! Nasza, którą bronimy!

– zaznaczył.

– Bardzo dziękuję Tomaszowi Sakiewiczowi za zorganizowanie tej manifestacji mimo okresu wakacyjnego. Pokazujecie, że jesteście wierni Polsce! 

– dodał.

Działacz podkreślił ponadto, że należy powstrzymać działania Donalda Tuska. – Nie zapomnimy łobuzowi politycznemu, hochsztaplerowi Tuskowi, który tu został przysłany przez wrogów polskiej gospodarki przeciwko polskiemu rządowi, który został demokratycznie wybrany. Nie zapomnimy tym, którzy zdradzają polski naród, donosząc do obcych! – stwierdził.

Silna Polska 

– Bolszewicka Rosja zablokowała nam Plan Marshalla, ale teraz mamy drugą szansę. To, co robi polski rząd gospodarczo, Mierzeję Wiślaną, Centralny Port Komunikacyjny, zobaczcie! Rośniemy w siłę i potęgę. Tego nam nie wolno zaprzepaścić! Nie wolno nam odebrać rządu demokratycznego i wolnego, który pomaga Polakom i Polsce! Nie możemy też pozwolić na rozbicie prawicy, jedności. Pamiętajmy! Wroga Tuska po to tu wysłano, aby zniszczył Polską państwowość, polski naród, aby był dalej zniewolony! Do tego nie dopuścimy! Wierzę, że Warszawa, Kraków i inne miasta w Polsce się ockną!

– grzmiał działacz opozycji antykomunistycznej z czasów PRL.

Źródło: Niezalezna.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress