Tekst alternatywny

Poznań: listopadowa miesięcznica smoleńska

Poznań: listopadowa miesięcznica smoleńska

Kolejna 91 miesięcznica gromadzi nas wpierw Eucharystia w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela, w Poznaniu, a jest ona ofiarowana za Ojczyznę w przeddzień jej święta, oraz by w modlitwie wspomnieć zabitych w Smoleńsku i za tych, którym bliskie jest dobro naszej Ojczyzny.
Po mszy ulicami naszego miasta podążyliśmy pod pomnik Katyński, gdzie nastąpiła dalsza część uhonorowania zabitego Prezydenta RP i jego małżonki wraz z członkami delegacji podążającej na uroczystości w Katyniu.
Organizatorem uroczystości upamiętniającej to tragiczne wydarzenie był Poznański Klub Gazety Polskiej wraz z przyjaciółmi.

Foto. Andrzej Karczmarczyk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress