Tekst alternatywny

Poznań: Piknik powyborczy

Spotkanie powyborcze z Bartłomiejem Wróblewskim i Ryszardem Gromadzkim w Dąbrowie. W Dąbrowie u pani Krystyny koleżanki klubowej i właścicielki Gospodarstwa Agroturystycznego położonego w przepięknym lesie, w którym bez problemu poszukasz grzyby czy jagody, członkowie Poznańskiego Klubu Gazety Polskiej spotkali się na podsumowaniu kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. W gronie klubowiczów obecny był poseł na sejm Bartłomiej Wróblewski członek naszego klubu i redaktor Ryszard Gromadzki z TV Republika oraz zaproszeni goście o poglądach prawicowych i konserwatywnych z okolic siedziby właścicielki miejsca pikniku powyborczego. Spotkanie piknikowe zgromadzeni rozpoczęli od odśpiewania Hymnu, a po nim przywitała wszystkich przewodnicząca klubu pani Maria Zawadzka i wspólnie z panią Krystyną przedstawieni zostali obecni na spotkaniu z gminy Kuślin, Opalenicy z Lwówka i wioski Brody i jej okolicy. Po prezentacji i po wzniesieniu toastu szampanem za zwycięstwo, podzielono potężny tort wykonany na tą okazję, który okazał się hitem spotkania. Zaproszeni usiedli przy wystawionych stolikach i rozpoczął się panel dyskusyjny który prowadził redaktor Gromadzki i był tak ciekawy, że zapomniano o grillu, którego zapach roztaczał się po okolicy. W końcu głód zwyciężył i dyskusja przeniosła się na podzieleni wrażeniami z kampanii wyborczej przy pysznościach przygotowanych przez organizatorów.

Klub Gazety Polskiej Poznań

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress