Tekst alternatywny

Prezydent Duda dziękuje Klubom „Gazety Polskiej”: „Na Was zawsze można liczyć”

Prezydent Duda dziękuje Klubom „Gazety Polskiej”: „Na Was zawsze można liczyć”

– Serdecznie dziękuję Klubom „Gazety Polskiej”. Otrzymałem od Was wielkie wsparcie. Towarzyszyliście mi podczas całej kampanii. Od pierwszej do ostatniej chwili. Byliście i w Waszyngtonie i w Skoczowie. Pełni energii i entuzjazmu – stwierdził dzisiaj prezydent Andrzej Duda do członków Klubów „Gazety Polskiej”. I podkreślił: „Na Was zawsze można liczyć. Niech żyje Polska!”.

Andrzej Duda zdobył 10 mln 426 tys. 514 głosów, to jest 51,12 proc., a Rafał Trzaskowski 9 mln 968 tys. 939 głosów, to jest 48,88 proc. – wynika z informacji podanych na internetowej stronie PKW na podstawie danych z 99,98 proc. obwodów.

Według danych z 99,98 proc. obwodów frekwencja w II turze wyborów prezydenckich wyniosła 67,97 proc.

Za tak wspaniały wynik wyborów prezydent Andrzej Duda podziękował Klubom „Gazety Polskiej” rozsianym po całym świecie, które były bardzo mocno zaangażowane w kampanię.

– Serdecznie dziękuję Klubom „Gazety Polskiej”.  Otrzymałem od Was wielkie wsparcie. Towarzyszyliście mi podczas całej kampanii. Od pierwszej do ostatniej chwili. Byliście i w Waszyngtonie i w Skoczowie. Pełni energii i entuzjazmu. Na Was zawsze można liczyć. Niech żyje Polska! 

– przekazał nam prezydent Andrzej Duda.

Źródło: https://niezalezna.pl/340467-prezydent-duda-dziekuje-klubom-gazety-polskiej-na-was-zawsze-mozna-liczyc

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress