Tekst alternatywny

Prof. Krzysztof Szczerski w Chicago (wideo)

Poseł Prawa i Sprawiedliwości prof. Krzysztof Szczerski spotkał się z Polonią w Kościele Św. Jacka w Chicago. Konferencja została zorganizowana przez Klub Gazety Polskiej Chicago 2.

29 marca 2014 roku w Chicago miało miejsce spotkanie posła PiS z Polonią. Krzysztof Szczerski dziękował za zaproszenie Klubowi Gazety Polskiej Chicago 2. – Chciałbym również podziękować księdzu proboszczowi za gościnę. Jest to dla mnie zaszczyt spotkać się z państwem i być razem z Wami. Przyjechałem tu by poznać ten rodzaj patriotyzmu, miłości Polski, który także dla nas polityków w Polsce może być w wielu miejscach inspirujący i pocieszający, że po drugiej stronie oceanu jest Polskie środowisko, które tak jak my chciałoby Polski silnej, Polski samodzielnej, Polski godnej, dumnej, bogatej i takiej, która rozwija się w sposób taki, że wszyscy Polacy czują się w ojczyźnie dobrze – mówił na początku Krzysztof Szczerski.

Polityk odpowiadał na pytania nurtujące Polonię w Stanach Zjednoczonych. Poruszonych zostało wiele tematów, jednym z nich były zbliżające się wybory i wątpliwości z tym związane.

logo_Niezalezna_small

Źródło: http://niezalezna.pl/53538-prof-krzysztof-szczerski-w-chicago

Zobacz wideo ze spotkania Polonii z prof. Krzysztofem Szczerskim

Wideo: Wodnik26

 

Foto.: Bogdan Tadla

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress