Tekst alternatywny

PROF. PRZEMYSŁAW CZARNEK CZŁOWIEKIEM ROKU 2021 KLUBÓW „GAZETY POLSKIEJ”

PROF. PRZEMYSŁAW CZARNEK CZŁOWIEKIEM ROKU 2021 KLUBÓW „GAZETY POLSKIEJ”

Z wielką radością informujemy, że nagrodę Klubów „Gazety Polskiej” za rok 2021 otrzymał minister Edukacji i Nauki prof. Przemysław Czarnek. Taki jest werdykt zdecydowanej większości naszych klubowiczów. Prof. Przemysław Czarnek jest autorytetem, gwarantem tego, że sprawy szkolnictwa w Polsce idą w dobrym kierunku.

Coroczna nagroda Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej” to najważniejsza ze wszystkich nagród przyznawanych przez nasze środowisko osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla Polski. To nagroda od członków prawie 500 klubów, czytelników i sympatyków Strefy Wolnego Słowa. Nie przyznaje jej żadne gremium, lecz ludzie, dla których Polska jest najważniejsza. Jest uhonorowaniem ciężkiej pracy, wiedzy, odwagi i poświęcenia w służbie dla Polski. Dotychczasowymi laureatami nagrody Człowiek Roku Klubów „Gazety Polskiej” byli: śp. Prezydent RP prof. Lech Kaczyński, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, szef CBA Mariusz Kamiński, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, minister Antoni Macierewicz, prof. Sławomir Cenckiewicz, Jan Pietrzak, prezydent RP Andrzej Duda, premier Beata Szydło, premier Mateusz Morawiecki, prof. Krzysztof Szwagrzyk, arcybiskup Marek Jędraszewski, w ubiegłym roku prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W tym roku przyznaliśmy nagrodę politykowi, który jest autorytetem, gwarantem tego, że sprawy szkolnictwa w Polsce idą w dobrym kierunku. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc przyznać nagrodę Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej” za 2021rok ministrowi Edukacji i Nauki prof. Przemysławowi Czarnkowi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress