Tekst alternatywny

Rembertów – Spotkanie z Wojciechem Muchą

Gościem klubu „GP” w Rembertowie był Wojciech Mucha. Spotkanie w kameralnej i serdecznej atmosferze odbyło się w Bibliotece Miejskiej im. Jana Pawła II – stałym miejscu spotkań naszego klubu. Salę, jak zwykle, udostępniła Dyrekcja Biblioteki i tą drogą chcemy podziękować jej za wspieranie naszej działalności. Wyrazy podziękowania składamy również Panu Wojciechowi za przybycie do Rembertowa i przekazanie nam ciekawej i bardzo rzetelnej wiedzy o Ukrainie, obecnej sytuacji międzynarodowej oraz wstrząsających historii z wydarzeń na Majdanie. Wszystko to znajduje się także w jego książce pt. ” Krew i Ziemia”, którą  można było nabyć wraz z autografem autora. Dziękujemy również Pani Poseł Małgorzacie Gosiewskiej, która zaszczyciła nas swoją obecnością.

 Klub GP w Rembertowie.

Krew i ziemia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress