Tekst alternatywny

RYSZARD KAPUŚCIŃSKI | Po raz 17 spotkajmy się w gronie przyjaciół, którym na sercu leży przyszłość Polski


💬 Po raz 17 spotkajmy się w gronie przyjaciół, którym na sercu leży przyszłość Polski – mówi Ryszard Kapuściński, Prezes Klubów „Gazety Polskiej”, dziennikarz „Gazety Polskiej” oraz „Gazety Polskiej Codziennie”.

💬 Wokół Klubów „Gazety Polskiej” skupia się ta patriotyczna część społeczeństwa, która widzi zagrożenia jakie mogą wkrótce dotknąć Polskę. Wspólnie zastanowimy się jak sprostać wymaganiom, które stawia przed naszym środowiskiem otaczająca nas rzeczywistość. O ważnych sprawach dotyczących Polski i wojnie na Ukrainie, porozmawiamy ze znamienitymi gośćmi, którzy zostali zaproszeni na zjazd.

💬 Podczas zjazdu będziemy rozmawiać o naszych sukcesach, planach i problemach, z jakimi boryka się nasze klubowe środowisko. Będzie okazja do wymiany doświadczeń, pomysłów, a część czasu poświęcimy sprawom organizacyjnym. W wielu miejscowościach Kluby „Gazety Polskiej” są jedynym forum, na którym rozmawia się w sposób odpowiedzialny o Polsce, a kluby integrują lokalną społeczność i pracując dla niej, dają wszystkim impuls do pozytywnego działania. Dlatego czujemy wielką presję odpowiedzialności jaka na nas ciąży.

💬 Znajdziemy również czas na chwile relaksu, m.in. przy znakomitej muzyce. Wśród uczestników zjazdu znajdą się czołowi dziennikarze „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie”, telewizji Republika i portalu Niezależna.pl; znani politycy i Goście Honorowi.

Ryszard Kapuściński_Zajzd2022

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress