Tekst alternatywny

RZESZÓW | ZAPROSZENIE na spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem znanym polskim prawnikiem, profesorem akademicki, publicysta pisarzem oraz działaczem opozycyjnym w czasach Polski Ludowej.


Rzeszowski Klub Gazety Polskiej i NSZZ Solidarność Rzeszów ul.Matuszczaka 14 zaprasza 22 kwietnia w piątek o godz.17 na poświąteczne spotkanie z gościem Stanisławem Michalkiewiczem znanym polskim prawnikiem, profesorem akademicki, publicysta pisarzem oraz działaczem opozycyjnym w czasach Polski Ludowej.
Temat„Zanim nastanie pokój”.
Jest autorem wielu książek o tematyce historycznej, politycznej które będzie można nabyć po spotkaniu z dedykacją jak również biografie Stanisława Michalkiewicza napisana przez Tomasza Cukiernika którą również pan Cukiernik będzie podpisywał .

Zapraszamy również na spotkanie 23.04 w sobotę o g.18.30 Głogów Małopolski Rynek 25 Dom pod Krzyżem a po spotkaniu zapraszamy na degustacje pizzy z restauracji Gusto takiej samej jak prezydent USA :-) Kontakt do organizatorów: 790690339, e-mail: syczzbigniew@o2.pl

KLUB GAZETY POLSKIEJ RZESZÓW

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress