Tekst alternatywny

Sąd Rejonowy w sprawie zamieszek w Archiwum Państwowym

Klub Gazety Polskiej – Myśli Patriotycznej w Suwałkach brał udział w kolejnej sprawie zakłócenia otwarcia patriotycznej wystawy o gen Andersie w Archiwum Państwowym w Suwałkach, która odbyła się w Sądzie Rejonowym w Suwałkach 28.12.2017 r. To już chyba 6 sprawa przed sądami okręgowym i rejonowym o zakłócenie otwarcia wystawy przez KOD 4.03.2016 r. Oskarżonych było 5 osób, z tego 2 zostały uniewinnione, a 3 są nadal obwinione. Termin następnej sprawy i przesłuchanie 3 świadków został wyznaczony na 19.02.2018 r. Ponieważ na każdą sprawę – pewnie w celu wywarcia nacisku na sędziego – przyjeżdźa do Suwałk grupa ok. 30-50 osób z KOD, to członkowie naszego Klubu Gazety Polskiej – Myśli Patriotycznej muszą bronić honoru i praworządności Suwałk i jako przeciwwaga KOD uczestniczyć w tych sprawach przed sądami. Na moje uwagi w lokalnej prasie i w „Gazecie Polskiej” oraz na naszej stronie klubowej, że w tych sądach – tak jak w Sądzie Najwyższym – godło Polski jest niezgodne z Konstytucją, bo na brązowym, a nie czerwonym tle, to już teraz jest zgodne z konstytucją.

Klub „GP” Suwałki

Suwalki_2017_12_28_2

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress