Tekst alternatywny

Spotkania w Kieleckim Klubie „Gazety Polskiej”: 4, 7, 12, 19 grudnia

Spotkania w Kieleckim Klubie „Gazety Polskiej”

W środę, 4 grudnia o godz. 17.00 do sali przy ul. Św. Leonarda 9 w Kielcach (brama na przeciwko pogotowia ratunkowego, w oficynie w prawo, pierwsze drzwi po prawej stronie, sala na parterze), zapraszam na nasze spotkanie, w którym koleżanka Ania opowie nam o św. Andrzeju, a kolega Łukasz o książce, która go ostatnio zaciekawiła.
Jak zostanie jeszcze czas to poruszymy też kilka spraw bieżącej polityki.
Planowany czas spotkania to 2 godziny. Wstęp wolny.

Kolejne spotkania w tym roku w kolejne środy: 12 i 19 grudnia także w sali przy ul. Leonarda 9 i o godz. 17.00. Wstęp wolny

W piątek, 7 grudnia o godz. 14.00 w sali nr 5 w Instytucie Polityki Międzynarodowej i Bezpieczeństwa UJK w Kielcach przy ul. Świętokrzyskiej 21B, rozpocznie się spotkanie z spotkanie z Piotrem Maciążkiem – ekspertem ds. bezpieczeństwa energetycznego i autorem książki „Stawka większa niż gaz. Ukryta walka o niepodległość Polski”.
Link do transmisji online:

Wydarzenie na fb:
https://www.facebook.com/events/213313482915550/
Wstęp wolny

Zapraszam także na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się we wtorek, 11 grudnia 2018 roku o godz. 17.00 w tej samej sali w Kielcach, przy ul. Św. Leonarda 9. Będzie to także podsumowanie naszej ponadrocznej działalności Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Kielcach w ramach projektu współfinansowanego przez MSZ RP.

Członkowie Kieleckiego Klubu Gazety Polskiej i Stowarzyszenia Kultura i Demokracja CIVIS obecność obowiązkowa, natomiast bardzo mile widziani wszyscy sympatycy naszego środowiska.

Zapraszam serdecznie na wszystkie powyższe spotkania
Jerzy Kenig
Koordynator RODM Kielce
Przewodniczący Kieleckiego Klubu GP
Prezydent Stowarzyszenia KiD CIVIS

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress