Tekst alternatywny

Spotkanie inauguracyjne Klubu „GP”

Spotkanie inauguracyjne Klubu „GP”

W Chełmie dzięki inicjatywie środowisk patriotycznych powstał Klub „Gazety Polskiej”. W dniu 15.10.2012 r. odbyło się pierwsze, inauguracyjne spotkanie chełmskiego Klubu „GP”. W spotkaniu uczestniczyło 22 osoby, w tym dwóch radnych Rady Miasta Chełm Klubu Radnych PiS- Pan Zdzisław Szwed i Pan Mariusz Wieliczko oraz Radny Powiatu Chełmskiego Prawa i Sprawiedliwości – Pan Jerzy Kwiatkowski. Atmosfera spotkania miała charakter integracyjny. Nasz Klub ma na celu krzewienie polskiej tradycji i kultury narodowej poprzez organizowanie spotkań z ludźmi, którzy swoją praca i życiem dają świadectwo temu, że warto walczyć o sprawiedliwą i uczciwą Polskę. Wszystkich zainteresowanych spotkaniami w Klubie „GP” oraz najbliższymi wydarzeniami w naszym regionie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną. Nasz Klub „GP” organizuje wyjazd do Warszawy na Marsz Niepodległości w dniu 11 listopada.

Jan Kotwicki

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress