Tekst alternatywny

Spotkanie pomorskich Klubów GP

19 marca w biurze senatora Waldemara Bonkowskiego w Kościerzynie spotkali się przewodniczący klubów „Gazety Polskiej” z województwa pomorskiego. Na zaproszenie Klubu Gdańsk II odpowiedzieli przedstawiciele klubów: Gdynia, Kwidzyn II, Lębork, Reda, Tczew i nowo powstały klub w Pucku.
W trakcie spotkania omówiono cykliczne inicjatywy podejmowane przez kluby: Bal Prawej Strony, wyprawa na rocznicę Akcji Ostra Brama, akcje charytatywne dla rodaków z Kresów Wschodnich, projekt Akademia Człowieka Myślącego, oraz sprawy bieżące.
Violetta Sasiak z Redy zaproponowała zorganizowanie cyklu spotkań samokształceniowych. Zaoferowała też wypożyczenie mini wystawy o Żołnierzach Niezłomnych, stworzonej przez członków jej klubu. Lech Makowski z Kwidzyna przedstawił pomysł włączenia niektórych inicjatyw klubowych do projektu budżetu obywatelskiego. Państwo Juraczkowie z Gdańska zaprosili wszystkich na Patriotyczną Sierpniówkę, która jest organizowana przez nich w Sucuminie. Klub gdański poprosił o liczne uczestnictwo we mszy św, jaka zostanie odprawiona z okazji imienin prezydent RP pana Andrzeja Dudy w bazylice św. Brygidy w maju.

Spotkanie należy zaliczyć do owocnych.

Małgorzata Odyniec
Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II

ZjazdPomorskich_2016_03_19_1 ZjazdPomorskich_2016_03_19_3 ZjazdPomorskich_2016_03_19_2

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress