Tekst alternatywny

Spotkanie Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa z polskimi przedsiębiorcami w Hamburgu (wideo)

Spotkanie Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa z polskimi przedsiębiorcami w Hamburgu

Przy współudziale Klubu „GP” Hamburg i Generalnego Konsulatu RP w Hamburgu odbyło się spotkanie Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa z polskimi przedsiębiorcami z północnych Niemiec. W spotkaniu uczestniczyło ok 40 osób z różnych branż. Prelegentami były osoby związane z Radą Gospodarczą Strefy Wolnego Słowa:  Piotr Hofman  przedstawił ideę powstania Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa i w jaki sposób można inwestować w branżę budowlaną, Kamil Góral rozwinął temat „Kapitał Polonii” na bazie informatora, Piotr Beaupre opowiedział o odnawialnych źródłach energii na przykładzie swojej firmy Neo Energy sp. z o.o , jak również Piotr Wypych wyjaśnił co to jest Polski Fundusz Rozwoju a Dariusz Hreniak przedstawił nowe technologie w budownictwie. Tematy z jakimi przyjechali prelegenci wzbudziły duże zainteresowanie co poświadczyły dyskusje po ich wystąpieniach.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły media Strefy Wolnego Słowa: Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, portal Niezależna. pl, TV Republika z red. Krystianem Kazimierczykiem.

Relację będzie można obejrzeć w środę 06.12 w programie ,,Ekonomia Raport”.

W imieniu Klubu „Gazety Polskiej” składam serdeczne podziękowanie Panu Konsulowi Generalnemu Piotrowi Golemie i Panu Konsulowi Adamowi Borkowskiemu za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział.

Przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” Hamburg
Mariusz Bartkiewicz

Telewizja Republika

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress