Tekst alternatywny

Spotkanie w Aleksandrowie – ideologia gender, zagrożenia dla dzieci i rodziny

W sobotę 8-go lutego w Aleksandrowie Łódzkim w sali Tow. Śpiewaczego „Lutnia” odbyło się spotkanie poświęcone zagrożeniom wobec dzieci i rodziny ze strony ideologii gender. Spotkanie zorganizował miejscowy Klub Gazety Polskiej, a głównymi prelegentami byli państwo Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie, twórcy Forum Rodziców i Wychowawców „NIE SZKODZIĆ”. W swoim wykładzie, po przybliżeniu ogólnego zarysu tematyki spotkania, szczegółowo omówili kwestie związane z wprowadzaniem do polskich szkół i przedszkoli elementów ideologii gender – czyli seksualizacji i deprawacji dzieci i młodzieży prowadzonej przez lewicowe organizacje i stowarzyszenia (np. Ponton, Jaskółka, Spunk). Olbrzymie wrażenie na publiczności wywarło przygotowanie merytoryczne prelegentów, którzy przekazali również wiedzę, jakie prawa i możliwości posiadają rodzice w walce z tzw. „seksedukacją” – patologią agresywnie i systemowo wprowadzaną do polskiego szkolnictwa.

Druga część spotkania poświęcona była zagadnieniom prawnym – prelegentem był Piotr Polak – poseł PiS-u z okręgu Sieradzkiego. Przybliżył on szczegóły legislacyjne i stan zaawansowania prac nad ustawami zagrażającymi rodzinie i tradycyjnemu porządkowi społecznemu, zarówno na gruncie krajowym, jak i europejskim oraz sposoby wprowadzania tych zmian na przykładzie różnych krajów Starego Kontynentu.

Spotkanie mocnym, wręcz wstrząsającym akcentem zakończyła prezentacja filmu pokazującego lekcję edukacji seksualnej w jednym z łódzkich gimnazjów.

Reakcje publiczności pokazały, że jeszcze niewielka część społeczeństwa w pełni zdaje sobie sprawę z realnego zagrożenia, a przez to bardzo cenna jest każda inicjatywa zwiększająca świadomość zagrożenia chorą ideologią G.

Raz jeszcze dziękujemy prelegentom i publiczności przybyłej na spotkanie, szczególne wyrazy uznania należą się państwu Ogrodowczykom, którzy wprost z Aleksandrowa udali się do pobliskiego Konstantynowa na kolejne spotkanie o tym samym charakterze.

W imieniu organizatorów

Jakub Jaros

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress