Tekst alternatywny

Spotkanie w Piławie Górnej z Arturem Dmochowskim

27.11.2014 w gościnnej sali piławskiego MOK-u odbyło się z inicjatywy Klubu „Gazety Polskiej” Dzierżoniów II spotkanie autorskie i wyborcze.  Na zaproszenie klubu przybyli: pisarz Artur Dmochowski, będący jednocześnie redaktorem „Gazety Polskiej”, były wojewoda dolnośląski z PiS-u – Krzysztof Grzelczyk, obecna posłanka z naszego regionu – Anna Zalewska oraz Michał Dworczyk prezes Fundacji Wolność i Demokracja z Warszawy. Wieczorne spotkanie poświęcone było analizie sytuacji po sfałszowanych wyborach samorządowych sprzed 10. dni. Artur Dmochowski powiedział – „w tym roku powtórzyła się tendencja z wyborów samorządowych w 2010 r. Regiony Polski, gdzie wygrywała Platforma Obywatelska a głównie i Polskie Stronnictwo Ludowe, to te części kraju, gdzie padały rekordy głosów nieważnych. W tym roku głosów nieważnych w wyborach władz sejmików było blisko 18 proc”. Z mocą zaznaczył, że przyszłoroczne wybory, o ile PiS myśli o wygraniu, muszą być rzetelnie i dokładnie monitorowane.

Spotkanie było też okazją do wsparcia pani Zuzanny Bielawskiej – obecnej burmistrz Piławy Górnej, ubiegającej się w najbliższą niedzielę o reelekcję. Imprezę sprawnie prowadził przewodniczący naszego klubu – Janusz Maniecki.

Była to kolejna z szeregu inicjatyw klubowych wśród lokalnej społeczności powiatu dzierżoniowskiego.

Janusz Maniecki
przewodniczący Klubu GP Dzierżoniów II

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress