Tekst alternatywny

Spotkanie w Rembertowie z Wojciechem Sumlińskim

Gościem klubu „GP” w Rembertowie w dniu 07.04.2016 r. był Wojciech Sumliński. Spotkanie przy pełnej sali (100 osób) odbyło się w Bibliotece Miejskiej im. Jana Pawła II – stałym miejscu spotkań naszego klubu. Salę, jak zwykle, udostępniła Dyrekcja Biblioteki i tą drogą chcemy podziękować jej za wspieranie naszej działalności. Nasze spotkanie zatytułowane ” W poszukiwaniu prawdy” miało na celu przybliżenie trudnego zajęcia jakim jest dziennikarstwo śledcze. Autor opowiadał o trudnej rzeczywistości Polski w kontekście swoich przeżyć podczas odkrywania prawdy o zbrodni na Bł. księdzu Jerzym Popiełuszce oraz historii pisania książki o związkach Bronisława Komorowskiego z WSI.  Składamy serdeczne podziękowania Panu Wojciechowi za przybycie do Rembertowa i opowiedzenia nam o wstrząsających wątkach historii III RP . Na spotkaniu  można było nabyć książki wraz z dedykacją autora. Dziękujemy również Panu Arturowi Wosztylowi , który zaszczycił nas swoją obecnością i w krótkim przejmującym wystąpieniu przybliżył tragiczne chwile z 10.04.2010 r. na lotnisku Siewiernyj w Smoleńsku , których był naocznym świadkiem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym Gościom.

Grzegorz Karczmarz – przewodniczący Klubu GP w Rembertowie.

Rembertow sumlinski2016

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress