Tekst alternatywny

Spotkanie z Arturem Dmochowskim w Sulejówku

W dniu 23.02.2013r. w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku odbyło się spotkanie z publicystą, dziennikarzem, twórcą i wieloletnim szefem kanału TVP Historia Panem Arturem Dmochowskim oraz doktorem nauk ekonomicznych Panem Marianem Szołuchą.
Zaproszeni Goście w swym wystąpieniu pokrótce omówili tematy poruszane w książce „Kulisy kryzysu”. W dalszej części,  odpowiedzieli na wszystkie pytanie zadane przez uczestników spotkania, które dotyczyły m.in.  stanu polskiej gospodarki, planów wprowadzenia waluty euro w Polsce, przyczyn nieustannie powiększającego się długu publicznego, polityki Rządu względem samorządów, ewentualnych możliwości i sposobów zapobiegania skutkom pojawiającego się kryzysu.
Po spotkaniu osoby, które zakupiły książkę „Kulisy kryzysu” otrzymały specjalne dedykacje od autora Pana Artura Dmochowskiego oraz eksperta wypowiadającego się w książce Pana dr Mariana Szołuchy.
W spotkaniu uczestniczyli m.in. Burmistrz Miasta Sulejówek Pan Arkadiusz Śliwa oraz Radni Miasta Sulejówek i Powiatu Mińskiego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress