Tekst alternatywny

Spotkanie z prof. Krystyną Pawłowicz w Gliwicach

19.05.2014. Gliwicki Klub Gazety Polskiej zorganizował spotkanie z prof. Krystyną Pawłowicz oraz Izabelą Kloc posłami do Sejmu RP. Pani Profesor przeprowadziła merytoryczną analizę prawno-polityczną Unii Europejskiej. Wykazała całkowite odejście od idei „ojców założycieli”. Wspólnotę niepodległych suwerennych państw przejęło pokolenie „dzieci kwiatów”. Swoją ideologię anarchii seksualnej narzucają narodom Europy. Za największego wroga uważają Kościół Katolicki. W zbiurokratyzowanej a nie demokratycznej Unii, po przez dekrety przeprowadzają prawną genderyzację państw zbywających się swojej suwerenności prawnej, politycznej i ekonomicznej.

Parlament Europejski nie jest najwyższym suwerenem tworzonego super państwa. Ma ograniczone kompetencje. Tym niemniej sprawą bardzo ważną jest aby delegować do niego przedstawicieli, dla których wiara i rodzina są najważniejsze, takich jak Pani poseł Izabela Kloc, kandydująca z listy PiS. Ludzie wierzący grzeszą głosując na wrogów kościoła lub popełniając grzech zaniechania, przyzwalają na działania złego ducha. Wybierajcie więc kandydatów PiS.

Wielu, spośród ponad setki osób na sali, było zaskoczonych. Zobaczyli Panią Profesor Pawłowicz inną niż prezentowaną w masmediach. To jest ciepła, dowcipna kobieta głębokiej wiary, której inteligencja i merytoryczność zbija argumenty przeciwników. Starać się mogą tylko Ją dezawuować i ośmieszać.

Jan Święcicki

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress