Tekst alternatywny

Spotykają się już od 16 lat! Zobacz historię zjazdów Klubów „Gazety Polskiej”


Z okazji odbywającego się w ten weekend XVI Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” przygotowano wyjątkową prezentację, która ukazuje historię zjazdów na przestrzeni lat. Można w niej zobaczyć między innymi pierwszy zjazd, który odbywał się w prywatnym mieszkaniu w 2005 roku.

W tym roku mija 16 lat od powstania pierwszego klubu „Gazety Polskiej”. Z tej okazji klubowicze spotkali się po raz kolejny – tym razem w Piotrkowie Trybunaskim.

Na XVI Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” zostali zaproszeni goście honorowi: prezydent RP Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jarosław Kaczyński oraz marszałek senior Antoni Macierewicz.

Na przestrzeni lat klubowicze gościli wiele znamienitych postaci. A jak to się zaczęło? W prezentacji przygotowanej przez klubowiczów możemy zobaczyć zdjęcie z pierwszego zjazdu w 2005 roku, który odbył się w prywatnym mieszkania

Prezentacja

Klubowicze „Gazety Polskiej” w 2008 roku solidaryzowali się również z Gruzją, organizując demonstracje pod konsulatami rosyjskimi.

Prezentacja1

W prezentacji możemy również zobaczyć kolaż zdjęć z dziesięciu lat obchodów rocznicy tragedii nad Smoleńskiem, w którym zawsze licznie udział brali sympatycy „Gazety Polskiej”.

Prezentacja2

Klubowicze pamiętali o ofiarach tragedii również w pandemii koronawirusa.

Prezentacja3

Klubowicze zorganizowali również w 2020 roku manifestację w obronie suwerenności Polski, podczas której wyrazili poparcie dla reformy sądownictwa.

Prezentacja4

Zjazdy odbywają się nie tylko w Polsce. Klubowicze spotykają się również w Kanadzie i USA.

Prezentacja5

Kluby „Gazety Polskiej” organizują także coroczny Wielki Wyjazd na Węgry, o czym przypomniano w prezentacji.

Prezentacja6

Szczegółową prezentację tych i wielu innych wydarzeniach z udziałem klubowiczów uczestnicy zjazdu będą mogli zobaczyć podczas drugiego dnia XVI Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”.

źródło: https://niezalezna.pl/402862-spotykaja-sie-juz-od-16-lat-zobacz-historie-zjazdow-klubow-gazety-polskiej

belkapodtransmisje
unnamed