Tekst alternatywny

Straż Patriotyczna Klubów „Gazety Polskiej”

Straż Patriotyczna Klubów „Gazety Polskiej”

Szanowni Państwo
Jesteśmy świadkami ataków na Kościół bolszewicko-faszystowskich bojówek spod znaku czerwonego pioruna jakiego używali esesmani. Agresja opętanego, oszalałego tłumu skierowana jest na świątynie, które są napadane, dewastowane i profanowane. Nie możemy na to pozwolić! Dlatego my wierni katolicy, my członkowie Klubów „Gazety Polskiej”, będziemy bronić każdego kościoła w Polsce jak twierdzy, będziemy bronić wielowiekowej polskiej tradycji, będziemy bronić naszej wiary, będziemy bronić POLSKI! Powstaje Straż Patriotyczna Klubów „Gazety Polskiej”, która będzie bronić kościołów w Polsce.
Nasz sposób działania:

– przewodniczący Klubów „GP” w swoich miejscowościach wyznaczają osoby koordynujące działania Straży Patriotyczna, prowadzą ewidencję członków i sympatyków.

– poszczególni koordynatorzy kontaktują się z koordynatorem działań na całą Polskę: Wincjuszem Sokołem, tel. 887-887-641, lub e-mail: strazpatriotyczna@gmail.com, albo Waldemarem Dróżdż, tel. 605-900-002, e-mail: strazpatriotyczna@gmail.com

– koordynatorzy w poszczególnych miejscowościach na bieżąco zbierają informacje od swoich współpracowników, monitorują wydarzenia w swoich miejscowościach i okolicy, są w stałym kontakcie z proboszczami w parafiach.

– wszelkie wydarzenia, próby profanacji należy krótko opisywać, dokumentować (zdjęcia, video) i przesyłać na adres: e-mail strazopatriotyczna@gmail.com

– koordynatorzy mogą wyznaczyć obserwatorów, np. na Jasnej Górze, czy innych Sanktuariów w Polsce.

 Ryszard Kapuściński

Prezes Klubów „Gazety Polskiej”

Straż Patriotyczna.jpg
 List_Straż

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress