Tekst alternatywny

Szczecin – najbliższe spotkania w Klubie „GP”

Serdecznie zapraszamy na interesujące spotkania autorskie:

W dniu 19 lipca (sobota) o godz. 15.00 w Auli Collegium Salesianum przy ul. Witkiewicza 64 odbędzie się spotkanie autorskie z Redaktor Dorotą Kanią (Resortowe dzieci) – plakat w załączeniu. Zaprasza Klub Gazety Polskiej w Szczecinie. Wstęp wolny.

W dniu 28 lipca (poniedziałek) o godz. 18.00 w Auli Collegium Salesianum przy ul. Witkiewicza 64 odbędzie się spotkanie autorskie z Profesorem Markiem Chodakiewiczem z Instytutu Stosunków Międzynarodowych w Waszyngtonie poświęcone najnowszej książce  25 lat III RP – transformacja czy niepodległość? Zaprasza Stowarzyszenie Eko-Spol. Wstęp wolny.

oraz na

Warsztaty organizowane przez Stowarzyszenie Eko-Spol i Fundację Grobla przez Zalew:
W dniu 28 lipca (poniedziałek) w godz. 11.00-15.00 w budynku Service Inter-Lab przy Wydziale Zarządzania Ekonomiki Usług US w Szczecinie przy ul. Cukrowej 8 w sali nr 323 odbędą się Warsztaty poświęcone Partycypacji obywatelskiej (na przykładzie USA i Polski).
Warsztaty poprowadzą:

Profesor Marek Chodakiewicz z Instytutu Stosunków Międzynarodowych w Waszyngtonie,

dr Marek Chabior Koordynator projektu „Klimatolodzy na rzecz zwiększenia partycypacji obywatelskiej” realizowanego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z  funduszy EOG,

Mariusz Brzostek, politolog, Prezes Fundacji Grobla przez Zalew.

Udział w Warsztatach jest nieodpłatny i otwarty. Uczestnicy będą mogli otrzymać zaświadczanie o udziale w Warsztatach.

Niedziela, 27 lipca, g. 17.00. Jak co roku na Poseł Leszek Dobrzyński zaprasza na Plac Lotników na patriotyczne śpiewanie.

 

Marek Chabior

Klub „Gazety Polskiej” w Szczecinie

Prezes Stowarzyszenia Eko-Spol

Szczecin_Warsztatyekospol

Szczecin_Kania

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress