Tekst alternatywny

Szef Kancelarii Premiera dziękuje Klubom „Gazety Polskiej”! „Polacy pokazali, że potrafią się zjednoczyć”

Dziś przez ulice Warszawy w Biało-Czerwonym Marszu przeszło ponad 250 tys. osób, z czego – jak szacuje redaktor Tomasz Sakiewicz – 20 tysięcy stanowili członkowie Klubów „Gazety Polskiej”. Klubowiczom podziękował za uczestnictwo Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera. – Ćwierć miliona Polaków w stolicy pokazało dziś, że potrafimy się zjednoczyć i uczcić święto naszej Ojczyzny – napisał na Twitterze Dworczyk.

Gdy tylko stało się jasne, jaki będzie kształt przemarszu, który przejdzie ulicami Warszawy 11 listopada, Kluby „Gazety Polskiej” niezwłocznie zadeklarowały swój udział w Biało-Czerwonym Marszu. Dziś tysiące klubowiczów z różnych zakątków kraju zebrało się na pl. Małachowskiego w Warszawie, by potem wspólnie włączyć się do idącego przez stolicę wielkiego marszu.

Jak szacuje Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, dziś w Biało-Czerwonym Marszu wzięło udział 20 tys. członków Klubów „GP”.

Klubowiczom podziękował dziś na Twitterze Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera.

– Ćwierć miliona Polaków w stolicy pokazało dziś, że potrafimy się zjednoczyć i uczcić święto naszej Ojczyzny. Dziękuje w szczególności MON, MSWiA za bezpieczne stulecie odzyskania Niepodległości! Serdeczne dzięki również dla Klubów „GP” i wszystkich uczestników Marszu!

– napisał minister.

Wcześniej, podziękowania dla Klubów „Gazety Polskiej” i wszystkich pozostałych uczestników Marszu wyraził za pośrednictwem naszego portalu Tomasz Sakiewicz.

– To wydarzenie zupełnie bez precedensu, ogromna dyscyplina , wielka odpowiedzialność i taka mobilizacja, jakiej trzeba, aby wygrywać Polskę. Jeszcze raz dziękuję

– powiedział redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.

źródło:
https://niezalezna.pl/245192-szef-kancelarii-premiera-dziekuje-klubom-gazety-polskiej-polacy-pokazali-ze-potrafia-sie-zjednoczyc

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress