Tekst alternatywny

Szef klubów „GP”: nie wiem, czemu „Wiadomości” tak się zachowały

Szef klubów „GP”: nie wiem, czemu „Wiadomości” tak się zachowały

– Tysiące klubowiczów „Gazety Polskiej” zrobiły wspaniałą reklamę Polski na całym świecie. W mediach europejskich i amerykańskich publikowano fotografie, na których byli widoczni ludzie w naszych koszulkach i naszymi transparentami. Napisałem ten komentarz tylko dlatego, że jest mi po ludzku przykro, iż „Wiadomości” TVP ze wszystkich swoich relacji wycięły klubowiczów – mówi portalowi Niezalezna.pl Ryszard Kapuściński, szef Klubów „GP”.

Emocjonalny komentarz Ryszarda Kapuścińskiego, szefa klubów „GP”, na temat ocenzurowania udziału klubów w „GP” w spotkaniu z prezydentem USA wywołał lawinę komentarzy. Kapuściński podkreśla w rozmowie z portalem Niezalezna.pl, że chodziło mu przede wszystkim o „Wiadomości” TVP.

– Naprawdę trzeba było się postarać, żeby nie zauważyć tych tysięcy ludzi, którzy przyjechali, by wysłuchać przemówienia Donalda Trumpa, z całej Polski. Na pl. Krasińskich i w okolicy nie brakowało też ludzi z zagranicznych klubów „GP”, którzy poświęcili jeszcze więcej swojego czasu i sił. Jest mi po prostu przykro, że główny program informacyjny telewizji publicznej, czyli „Wiadomości” TVP, tak się wobec nich zachował

– mówi nam Kapuściński.

Szef klubów „GP” dodaje jednak, że takie zachowanie nie wpłynie na morale klubowiczów. – Klubowicze „GP” nie robią niczego tylko dla uznania, nie mówiąc już o jakichś innych korzyściach. Zawsze, gdy jest potrzeba, Polska może na nich liczyć – podkreśla.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress