Tekst alternatywny

Tarnowskie Góry: Spotkanie noworoczne

,,Członkowie, sympatycy i zaproszeni goście wzięli dziś udział w spotkaniu noworocznym Klubu Gazety Polskiej w Tarnowskich Górach. Przewodniczący klubu odczytał życzenia noworoczne Poseł Barbary Dziuk. Wśród zaproszonych gości był Zastępca Burmistrza Piotr Skrabaczewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Olszewski, radny Sejmu Śląskiego Józef Kubica, Zbyszek Klich – przewodniczący NSZZ Solidarność w Tarnowskich Górach oraz mecenas Krzysztof Śmieja. Była to wyjątkowa okazja by porozmawiać o sprawach naszego miasta, planach i celach na najbliższe lata oraz ocena bieżących wydarzeń w naszym kraju. Wszystkim serdecznie dziękujemy za spotkanie i życzymy wszystkiego dobrego w 2017 roku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress