Tekst alternatywny

Toronto GTA: 101 pielgrzymka do Niagara -on -the Lake

Jako Klub Gazety Polskiej w Toronto przyłączamy się do Społecznego Komitetu Poparcia Andrzeja Dudy w reelekcji na urząd Prezydenta RP.
Nasz Klub brał udział w 101 pielgrzymce do Niagara -on -the Lake na groby żołnierzy Armii Gen. Hallera którzy zmarli. Przed wyjazdem na front i ciała niektórych zostały pochowane w miejscu szkolenia. Była to inna uroczystość niż zwykle bez mszy św., bez oficjeli choć konsul z Toronto P.Krzysztof Grzelczyk z małżonką był obecny. Nie było przemówień tylko ok. 45 min trwająca uroczystość złożenia wieńców później byliśmy na drugim cmentarzu gdzie lezy pochowana Pani Elizabeth Asher wielka przyjaciółka Polski.

Klub Gazety Polskiej Toronto GTA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress