Tekst alternatywny

Transmisja na niezalezna.pl ze spotkania z prof. Tomaszem Panfilem w Niedzielnym Klubie Dyskusyjnym / Klubie GP w Berlinie (wideo)

Transmisja na niezalezna.pl ze spotkania z prof. Tomaszem Panfilem w Niedzielnym Klubie Dyskusyjnym / Klubie GP w Berlinie pt. „Polskie Grudnie – z dziejów propagandy komunistycznej”

berlin_2016_12_04_7W niedziele 4. grudnia 2016 Niedzielny Klub Dyskusyjny i Klub Gazety Polskiej w Berlinie gościli Pana Profesora Tomasza Panfila wykładowcę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Pan Profesor jest autorem ponad stu publikacji naukowych i edukacyjnych.

Jako burmistrz Sandomierza pierwszy w Polsce zdekomunizował przestrzeń publiczną miasta, usuwając sowieckie pomniki i przywracając historyczne nazwy ulic i placów.

Tematem spotkania były „Polskie Grudnie-z dziejów propagandy komunistycznej”.

Pan Profesor w sposób dobitny wskazał kłamstwa propagandy bolszewickiej jak i PRL-u. Na podanych przykładach wykazał jak społeczeństwo polskie było okłamywane. Szczególnie bezczelne oszczerstwa propagandziści PRL-u stosowali wobec patriotów polskich.

Spotkanie uświetniła Premiera najnowszej książki Pana Profesora „Tyle we mnie siły”.

Opowieść o życiu księdza infułata generała brygady Witolda Kiedrowskiego, którą po spotkaniu wszystkim chętnym podpisywał.

Spotkanie transmitowało Niepoprawne Radio pl i stream1 na żywo.

 

Tekst: Renata B.

Zdjecia: Krzysztof S.

wideo: waldemar borowski

berlin_2016_12_04_4

 

berlin_2016_12_04_5

 

berlin_2016_12_04_6

 

berlin_2016_12_04_7 berlin_2016_12_04_1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress