Tekst alternatywny

[Tydzień w Klubach „GP”] Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Tydzień w Klubach „GP” –25.02.2015 r.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

W przeddzień Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych ukaże się ekskluzywne wydanie płyty DVD z koncertem pt.: „Podziemna Armia Powraca”. Koncert odbył się w połowie grudnia w Centrum Kultury w Katowicach, a uczestniczyli w nim między innymi Jerzy Zelnik, Paweł Piekarczyk i Leszek Czajkowski. Utwory aranżował Andrzej Perkman. Koncert uzupełnia wspaniała wizualizacja wyreżyserowana przez Łukasza Kobielę, tworząca wraz z muzyką jedno spójne wspaniałe widowisko. W porozumieniu z Przemysławem Miśkiewiczem – szefem Stowarzyszenia „Pokolenie” i Michałem Szczepańskim, który koordynuje całe przedsięwzięcie – proponujemy Państwu możliwość organizowania pokazów całego koncertu. Wyobrażamy to sobie w ten sposób, że np. w dostępnej w danej miejscowości sali (np. w kinie, ośrodku kultury) na dużym ekranie, z dobrym nagłośnieniem, obejrzycie Państwo cały koncert. Na taki pokaz będzie można zaprosić któregoś z wykonawców, który uświetni całe wydarzenie.

Organizacje pokazów i wysyłkę płyt z zarejestrowanym koncertem proszę uzgadniać z panem Michałem Szczepańskim, tel. 737-568-597, mejl: wydawnictwo@pokolenie.org.pl Aby uzmysłowić Państwu skalę całego przedsięwzięcia na stronie: klubygp.pl zamieszczamy fragmenty koncertu. To pierwsza próba wyjścia z zaklętego kręgu, w jaki od 25 lat wpędzają nas – czyli szeroko pojętą prawicę – ludzie, którzy uzurpują sobie prawo do decydowania o losach Polski. Działaniami swoimi doprowadzają nasze środowisko do braku środków na cokolwiek: na organizowanie koncertów, na wydawanie książek, na brak funduszy na realizację filmów mówiących prawdę o losach Polaków, na głodowe stawki dla naszych artystów, na to wszystko co chcemy zrealizować dla Państwa.

Odcięcie od środków finansowych oznacza popadnięcie w bylejakość. Tą płytą być może uda się przełamać ów zaklęty krąg. Płyta została wydana bardzo profesjonalnie. Może wreszcie artyści i wydawca odniosą sukces finansowy i w ten sposób znajdą środki na inne szczytne cele. Oby im się udało.

Ryszard Kapuściński

Ryszard_Kapuscinski_small

Z przyczyn niezależnych od organizatorów IV Wielki Wyjazd na Węgry został odwołany.

1 marca będziemy obchodzić Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych. Kluby „GP” będą organizatorami, lub współorganizatorami tych uroczystości.

Armia Powraca

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress