Tekst alternatywny

Uczcijmy wspólnie narodowe święto! Kluby „Gazety Polskiej” z własnym sektorem na Marszu Niepodległości!


11 listopada 2022 r., jak co roku, ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości. Tym razem, własny sektor w kolumnie marszu będą miały Kluby „Gazety Polskiej”. – Zbieramy się o godzinie 13.30 w okolicy dworca Warszawa Śródmieście. Dołączcie do nas – zaprasza Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.

Mimo przeszkód uporczywie stawianych przez władze stolicy na czele z prezydentem Rafałem Trzaskowskim, 11 listopada 2022, podobnie jak w poprzednich latach, ulicami Warszawy przejdzie wielki Marsz Niepodległości.

Co roku Kluby „Gazety Polskiej” przybywają na to wyjątkowe patriotyczne wydarzenie z silną reprezentacją. – Ta uroczystość ma szerszy charakter. To też wsparcie dla wszystkich, którzy bronią naszej niepodległości. Podział jest klarowny – na zdrajców i na tych, którzy są za niepodległością. Jedni jej chcą, drudzy zwalczają wszelkie uroczystości, bo niepodległość ich gryzie – mówił podczas ubiegłorocznego Marszu Tomasz Sakiewicz, szef „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”.

W tym roku Kluby „GP” będą miały własny sektor w kolumnie marszu. Na czele klubowego sektora stanie Adam Borowski z warszawskiego Klubu „GP”.

– Zbiórka 11 listopada, o godzinie 13.30 na al. Jerozolimskiej na przeciwko dworca Warszawa Śródmieście. Dołączcie do nas! – zaprasza Tomasz Sakiewicz.

Również zachęcamy do wspólnego świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości i wspólnego przemaszerowania przez ulice Warszawy, by uczcić 104. lata niepodległej Rzeczypospolitej.

20 października Sąd Najwyższy uchylił orzeczenia warszawskich sądów obu instancji i tym samym utrzymano decyzję wojewody mazowieckiego z 25 października ub.r. przyznającą Marszowi Niepodległości status zgromadzenia cyklicznego. Oznacza to porażkę warszawskiego ratusza, który od kilku lat stara się utrudnić realizację Marszu Niepodległości.

Organizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza przemarsz zyskał przychylność nawet nowej włoskiej premier, Giorgi Meloni.

Życzę wam sukcesu manifestacji i korzystam z okazji, by ponowić moje uczucia przyjaźni dla narodu polskiego

– napisała w liście do Bąkiewicza włoska polityk.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress