Tekst alternatywny

W Chrzanowie została zniszczona tablica upamiętniająca tragedię smoleńską!

W niedzielę 28 sierpnia, o godzinie 10.00 rano znaleziono na miejscu, gdzie stoją tablice upamiętniające zbrodnie katyńską z czterdziestego roku i tragedie smoleńską, rozbitą i przewróconą tablicę poświęconą tragedii smoleńskiej! Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie i rozpatruje winę… wiatru, który mógł dopuścić się wandalizmu, czyli przewrócić i rozbić wspomnianą tablice. W nocy z soboty na niedzielę wiatr wiał przez jakieś pół godziny, ale oprócz gałązek spadających z drzew, nic więcej się nie działo.

Jacek Trzaska

Tablica smoleńska upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej w Chrzanowie została zniszczona – pisze lokalny portal przelom.pl.
Piotr Grzegorek z chrzanowskiego muzeum, który jako pierwszy zauważył zniszczoną tablicę, mówi, że to dzieło wandali, którymi kierowały względy polityczne.
– Każdego dziesiątego dnia miesiąca spotykamy się przy tej tablicy. To straszne. Zbieżność tego zdarzenia z rozpoczętą kampanią wyborczą nasuwa się sama. Mam tylko nadzieję, że sprawcą nie był nikt z powiatu chrzanowskiego – cytuje portal radnego PiS Krzysztofa Kasperka.
Ciąg dalszy: http://niezalezna.pl/15314-kolejna-tablica-smolenska-zdewastowana

Zniszczyli tablicę ku czci śp. L. Kaczyńskiego

W Ostródzie zniszczono tablice upamiętniające Lecha Kaczyńskiego i ofiary katastrofy smoleńskiej oraz oficera zabitego w Katyniu.
Miejscowa policja wyznaczyła 2 tysiące złotych nagrody za pomoc w odnalezieniu sprawców dewastacji.
Ciąg dalszy: http://niezalezna.pl/15300-zniszczyli-tablice-ku-czci-sp-l-kaczynskiego