Tekst alternatywny

W Lublinie powstał Obywatelski Komitet poparcia Andrzeja Dudy

Obywatelski Komitet poparcia Andrzeja Dudy!!!

*******************************

Szanowni Państwo!

Ogłoszono datę wyborów prezydenckich, oficjalnie ruszyła kampania.

Te wybory mogą uruchomić proces zasadniczych zmian w Polsce, a w perspektywie bardzo istotnie pomóc w wyborach parlamentarnych. Ich wynik zadecyduje, czy proces naprawy polskiego państwa zacznie się już od maja (pamiętajmy, w kontekście zagrożenia generowanego przez Federację Rosyjską, o roli Prezydenta Polski, jako zwierzchnika Sił Zbrojnych) czy też będziemy zmuszeni czekać do jesiennych wyborów parlamentarnych.

Od każdego z nas zależy, w jakim stopniu zechcemy tę szansę wykorzystać!

Zwracam się do wszystkich członków oraz sympatyków Klubu „Gazety Polskiej” w Lublinie z prośbą o zaktywizowanie w nadchodzących wyborach prezydenckich działań na rzecz zwycięstwa naszego kandydata, Andrzeja Dudy.

W miarę swoich możliwości bierzmy udział w organizacyjnych i agitacyjnych działaniach przedwyborczych, wchodźmy do komisji wyborczych, pełnijmy funkcje mężów zaufania itp.

Jako obowiązek i przywilej zarazem potraktujmy obecność w honorowym Komitecie poparcia dr. Andrzeja Dudy – do tego Komitetu zapraszam wszystkich członków i sympatyków Klubu „Gazety Polskiej” w Lublinie.

Spotkanie organizacyjne, powołujące nasz Obywatelski Komitet Poparcia Andrzeja Dudy na Prezydenta RP, odbyło się w środę, 25 lutego 2015r., na naszym zebraniu Klubu „Gazety Polskiej”.

Szanowne Koleżanki i Koledzy, zapraszajcie do tego Obywatelskiego Komitetu Honorowego także Waszych Znajomych i Przyjaciół oraz Wszystkich, którzy mogą wzmocnić siłę jego oddziaływania.

Wszystkich tych, którzy nie mogli przybyć na nasze spotkanie, a chcą zgłosić swoją osobę do tego Honorowego Komitetu, proszę o nadsyłanie zgłoszenia na mój adres e-mail: tsonntag@wp.pl

Proszę podać: imię i nazwisko, koniecznie swój adres e-mail lub/także nr telefonu, swą specjalność zawodową (stanowisko zawodowe), stopień naukowy.

Tomasz Sonntag

Przewodniczący Klubu „Gazety polskiej” w Lublinie.

Listy poparcia Andrzeja Dudy proszę przynieść na spotkanie Klubu GP w dniu 11.03.2015, o godz. 18.00 w KiK-u, ul. Rayskiego 3.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress