Tekst alternatywny

W obronie reformy sądów! Kluby „GP” zapraszają na demonstrację 8 lutego w Warszawie

W obronie reformy sądów! Kluby „GP” zapraszają na demonstrację 8 lutego w Warszawie

 

8 lutego o godz. 12 przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie będziemy mogli zademonstrować swoje przywiązanie do państwa prawa, suwerenności, konstytucji i opowiedzieć się za realną reformą wymiaru sprawiedliwości. Komitet „Suwerenni” oraz Kluby „Gazety Polskiej” organizują demonstrację, a redaktor naczelny „GP” Tomasz Sakiewicz apeluje o pełną mobilizację. Nowe informacje dotyczące demonstracji otrzymacie na swoje skrzynki pocztowe, oraz będziemy zamieszczać w mediach Strefy Wolnego Słowa, a zwłaszcza na portalu Niezalezna.pl.

mail: suwerenni2020@gmail.com

Więcej informacji: https://niezalezna.pl/308517-w-obronie-reformy-sadow-kluby-gp-zapraszaja-na-demonstracje-8-lutego-w-warszawie

Ryszard Kapuściński

………………………………………………………………………………………………..

Tekst red. Tomasza Sakiewicza:

Obrońmy naszą suwerenność

Ze wszystkich niemal klubów „Gazety Polskiej” i wielu innych środowisk płyną żądania, byśmy włączyli się w obronę suwerenności Polski, konstytucji, Trybunału Konstytucyjnego oraz reformy wymiaru sprawiedliwości. Już czas się zorganizować się i powiedzieć wyraźnie, że Polacy nie dadzą sobie narzucić żadnej formy podległości, że suwerenność Polski jest dla nas wartością niezbywalną. Zawiązał się komitet „Suwerenni”, do którego zapraszamy przedstawicieli organizacji społecznych – wkrótce podamy listę członków. Kluby „GP” zapraszamy na demonstrację w Warszawie 8 lutego, na godzinę 12. Szczegóły będziemy podawać w naszych mediach: „Gazecie Polskiej”, „Gazecie Polskiej Codziennie”, na portalu Niezależna.pl, w Telewizji Republika oraz wszystkich dostępnych nam środkach przekazu. Na czele komitetu stoi Adam Borowski, legendarny bohater podziemia, szef warszawskiego klubu „GP”. Proszę wszystkich klubowiczów o pełną mobilizację przy organizacji przyjazdu na ten dzień do Warszawy. Od naszych władz oczekujemy pełnej determinacji w obronie reformy sądów i w obronie polskiej suwerenności, ale od samych siebie też musimy wymagać. Bez wspólnego wysiłku ta bitwa nie będzie rozstrzygnięta.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress