Tekst alternatywny

W Polsce muszą rządzić polskie elity – spotkanie w Krakowie-Nowej Hucie.

W piątkowy wieczór, 25 października, oba Krakowskie Kluby Gazety Polskiej: im. Janusza Kurtyki i Nowohucki, w gościnnej sali teatralnej przy kościele Świętego Józefa na osiedlu Kalinowym 5 w Krakowie-Nowej Hucie zorganizowały spotkanie z pp. Stanisławem Michalkiewiczem i Leszkiem Żebrowskim.

Spotkanie zawdzięczmy obecności obu Autorów podczas tegorocznych krakowskich Targów Książki, Wydawnictwu CapitalBook i p. Jarosławowi Kornasiowi (wraz ze współpracownikami) oraz krakowskim Klubowiczom, to jasne 😉 Patronatem medialnym spotkanie objął ”Kraków Niezależny”. I jeszcze słowa specjalnego podziękowania – dla młodzieży narodowej, za obecność i pomoc 😉

Cieszymy się też, że jest to już kolejna wizyta obu naszych Gości w Krakowie w tym roku, p. Stanisław Michalkiewicz był u nas 21 lutego na zaproszenie obu Klubów:

http://www.krakowniezalezny.pl/redaktor-stanislaw-michalkiewicz-w-krakowie

a p. Leszek Żebrowski odwiedził Krakowian i Klub Krakowski Gazety Polskiej im. Janusza Kurtyki 4 marca:

http://www.krakowniezalezny.pl/redaktor-leszek-zebrowski-mity-przeciwko-polsce

A co działo się w piątek? Podczas blisko trzygodzinnego spotkania staraliśmy się, a zebrało się nas blisko 300 osób, ustalić fundamenty: „Jak komunizowano Polskę? Przyczyny, przebieg, skutki”.

Niejednokrotnie dochodziliśmy do wniosku, że „desant sowiecki” i podział na: Polaków, post-Polaków i post-Sowietów, terminy i teorie zaproponowane przez pp. profesorów Annę Pawełczyńską i Marka Jana Chodakiewicza, okazują się być niezwykle pomocne przy analizie współczesnej sytuacji w Polsce.

Wiedza historyczna p. Leszka Żebrowskiego, jego znawstwo genealogii obecnie rządzących wsparta przez dogłębne analizy p. Stanisława Michalkiewicza pozwalają nam wszystkim przyjąć najlepszą z możliwych postaw: odważne głoszenie prawdy o absolutnej konieczności wymiany tych, którzy elitę polską wymordowali i zniszczyli – zajmując bezprawnie i z obcych nadań  jej miejsce – na odrodzoną elitę polską – oby jak najrychlej.

Mirosław Boruta

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress