Tekst alternatywny

Wałęsa. Człowiek z teczki

Witam.

Już dostępna jest najnowsza książka dra hab. Sławomira Cenkciewicza pt. „Wałęsa. Człowiek z teczki”. Oto co o niej pisze Wydawca Zysk i ska:

„Tak demaskatorskiej książki o Lechu Wałęsie jeszcze nie było! Ostry, odkrywczy i nowatorski publicystyczno-historyczny pamflet będący odpowiedzią na zalew kłamstwa o „naszej ikonie”. Kontrapunkt do filmu Andrzeja Wajdy!

Tym razem Sławomir Cenckiewicz – popularny historyk, znany dotąd z opasłych i naukowych tomów, wspiął się na wyżyny publicystyki i napisał wreszcie książkę bez przypisów, w przystępnej formie odsłaniającą nowe i skrywane fakty. To rozprawa z mitem Wałęsy, który po rzekomym „incydencie” z „Bolkiem”, odkupił swoje winy i prowadził Polskę ku niepodległości. To książka o zdradzonym przywództwie, do którego wyniósł go Wielki Strajk w Sierpniu ’80.

Ta książka to jaskrawa prawda o esbeckich źródłach mitu Wałęsy. To oskarżenie elit III RP – okrągłostołowego sojuszu nomenklatury z jej agentami i „pożytecznymi idiotami” – o sprzeniewierzenie się i poniżenie narodowego ruchu „Solidarności”.

Wolisz prawdę od kłamstwa? Czujesz się oszukany przez tandem Jaruzelski-Wałęsa? Pozostajesz lojalny wobec Sierpnia’80 i idei „Solidarności”? Koniecznie przeczytaj prawdziwą książkę zamiast oglądać fałszywy film!

„Wiem, że Cenckiewicz coś kombinuje. Jeśli to będzie nieprawda, to spotkamy się w sądzie” – 7 XI 2007 r.

„Wiem, że „Cenckiewicz tak wychowany z dziadka UBEKA wierzy w ich dzieło i ich opisy, nie jest wstanie uwierzyć w przeciwników dzieło i ich relacje. Więc od początku perfidna, zdradliwa, nieuczciwa walka wnuka ubeka Cenckiewicza i spółki” – 7 XII 2008 r.

„Jeśli chodzi o Cenckiewicza, to przypomnę, że jest on wnukiem ubeka, który strasznie gnębił Polaków. Takiego człowieka IPN dopuszcza do dokumentów? Należałoby się zastanowić, czy nie trzeba zmienić prawa w tej kwestii. A poza tym, gdyby prześledzić drogę życiową Cenckiewicza ubeka, to może wyjaśniłoby się, dlaczego jego wnuk jest taki, jaki jest” – 23 II 2009 r.

„Takie zniewagi nie mogą być darowane. Za krzywdy jakie mi wyrządziłeś zapłacisz Centkiewicz” – 24 II 2012 r.

„Cenckiewicz przekonany i wie co z Nim będzie i słusznie. Żałosny klakierze. Zadaj sobie trud przeczytania tego artykułu. I jeszcze zainteresuj się w jaki to sposób Wyszkowski przegrał z Wałęsą, a wtedy potakuj. No to daj swoje dane i zobaczysz jak przegrasz, a ja Cię i tak dopadnę w swoim czasie” – 26 II 2012 r.

„Cenckiewicz czy Ty historyk czy histeryk. Cenckiewicz rusz głową, a zrozumiesz co to było i po co właśnie w tedy. Trzeba być ograniczonym by tego nie rozumieć. Cenckiewicz Ty masz głowę czy makówkę” – 7 VI 2012 r.”

Książka jest już dostępna w mojej księgarni na Allegro.pl, gdzie sprzedaję pod pseudonimem „wolnagospodarka” http://wolnagospodarka.na.allegro.pl/

Można ją także zamówić mailem lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 602 11 96 58

Poniżej specjalna oferta dla klubowiczów Gazety Polskiej.

Koszt wraz z wysyłką w kraju przy przedpłacie na konto:

 

PH Zenona Kenig

ul. Szkolna 35/19

25-604 Kielce

Konto w mBanku numer: 60 1140 2004 0000 3302 5911 3684

33 zł za 1 egzemplarz (wysyłka listem zwykłym – przesyłka nierejestrowana bez możliwości reklamacji – wysyłam na ryzyko kupującego)

35 zł za 1 egzemplarz listem poleconym

66 zł za 2 egzemplarze paczką

94 zł za 3 egzemplarze paczką

122 zł za 4 egzemplarze paczką

150 zł za 5 egzemplarzy paczką

Gdy chcesz zapłacić przy odbiorze wystarczy, że podasz mailem lub telefonicznie swój adres a przesyłkę wyślę niezwłocznie i u listonosza zapłacisz:

40 zł za 1 egzemplarz listem poleconym

68 zł za 2 egzemplarze paczką

96 zł za 3 egzemplarze paczką

124 zł za 4 egzemplarze paczką

152 zł za 5 egzemplarzy paczką

Wysyłka za granicę do krajów Europy oraz Ameryki Północnej – tylko po przedpłacie na konto:

50 zł za 1 egzemplarz (wysyłka listem zwykłym – przesyłka nierejstrowana bez możliwości reklamacji – wysyłam na ryzyko kupującego)

55 zł za 1 egzemplarz listem poleconym

98 zł za 2 egzemplarze paczką

131 zł za 3 egzemplarze paczką

179 zł za 4 egzemplarze paczką

215 zł za 5 egzemplarzy paczką

Jeśli chcesz kupić także inną książkę z mojej oferty http://wolnagospodarka.na.allegro.pl/

przygotuję specjalnie dla ciebie niezwykle atrakcyjne ceny.

Pozdrawiam serdecznie.

Jerzy Kenig

602119658

jerzy.kenig@wp.pl

 

WalesaCzlowiekZteczki

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress