Tekst alternatywny

WIDEO| Spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem w Warszawie

WIDEO| Spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem w Warszawie

Zapraszamy do oglądania relacji na żywo ze spotkania w Klubie Młodych „GP” z red. nacz. Tomaszem Sakiewiczem.

OGLĄDAJ NA ŻYWOhttps://telewizjarepublika.pl/wideo/spotkanie-z-red-nacz-tomaszem-sakiewiczem,27545.html

W Warszawie w lokalu Stowarzyszenia Wolnego Słowa odbyło się spotkanie otwarte młodzieży z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem. Na spotkaniu Klubu Młodych Gazety Polskiej dyskutowano o trwającej kampanii wyborczej, o perspektywach powyborczych oraz o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w USA.

Spotkanie poświęcone było kampanii wyborczej, ale z perspektywy ludzi młodych. Mówiliśmy o zaangażowaniu młodych w sprawy publiczne, ale też o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych– powiedział Mateusz Rojewski, przewodniczący Klubu Młodych Gazety Polskiej w Warszawie.

Rojewski stwierdził, że młodzież zebrana w Klubie Młodych GP docenia inicjatywy prezydenta Dudy skierowane konkretnie do tej grupy społecznej.

Chociażby biuro pomocy prawnej, gdzie angażuje się wiele ludzi młodych, tak naprawdę tuż po studiach, dając im możliwość startu 

– zaznaczył.

Przewodniczący Klubu Młodych Gazety Polskiej zauważył, że nie widzi takiego programu skierowanego do młodzieży u głównego (wg sondaży) kandydata opozycji, Rafała Trzaskowskiego.

https://niezalezna.pl/337083-mlodzi-spotkali-sie-z-red-sakiewiczem

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress