Tekst alternatywny

Wiec poparcia w obronie Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego

Wiec poparcia w obronie Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego

Jesteśmy zobowiązani stanąć w obronie Metropolity  krakowskiego księdza profesora Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, atakowanego przez skrajne środowiska lewackie, które próbują wprowadzić w Polsce ideologię LGBT+, która jest początkiem systemu totalitarnego mającego na sumieniu śmierć milionów ludzi na całym świecie.

Przypomnę, że ksiądz profesor Arcybiskup Marek Jędraszewski atakowany jest za słowa prawdy wypowiedziane w Bazylice Mariackiej podczas mszy świętej sprawowanej w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Powiedział wtedy: „Trzeba było długo na nią czekać (…) Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa.”

Krakowskie środowiska patriotyczne razem z Klubami „Gazety Polskiej” organizują w najbliższą sobotę, 10 sierpnia, o godz. 15, w Godzinie Miłosierdzia, przed kurią krakowską na ul. Franciszkańskiej 3 wiec poparcia i wspólną modlitwę  za Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.

Proszę powiadomić o wiecu poparcia wszystkich tych, którym leży na sercu przyszłość Polski. Spotkajmy się 10 sierpnia i brońmy Polskę przed czerwoną zarazą.

Ryszard Kapuściński

Relacja z homilii wygłoszonej w Bazylice Mariackiej podczas mszy świętej sprawowanej w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=BV7Cu0psZp4&feature=youtu.be

 Foto. Archidiecezja Krakowska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress